Sunnmøre og Vestland | O.B.Wiik AS Skip to content

Sunnmøre og Vestland

La oss ta en prat, eller et møte, for å finne ut hvordan vi kan hjelpe til med ditt prosjekt.

Haller

Tom R. Volle

tomvol@obwiik.no
+47 901 75 394

Bergen

Pål Ulvenes

palulv@obwiik.no
+47 900 68 177

Bergen

Halvor Bernås

halvor.bernas@obwiik.no
+47 412 62 656

Bergen

Arbeidstelt

Niels Amlie

niels.amlie@obwiik.no
+47 922 87 250

Østlandet, Bergen, Stavanger, Midt- og Nordnorge

Richard Dalvinn

richard.dalvinn@obwiik.no
+47 400 45 293

Østlandet, Bergen, Stavanger, Midt- og Nordnorge

Tom R. Volle

tomvol@obwiik.no
+47 901 75 394

Bergen

Pål Ulvenes

palulv@obwiik.no
+47 900 68 177

Bergen

Dukbytter, service og vedlikehold

Geir Aasen

geir.aasen@obwiik.no
64 83 55 00

Østlandet, Bergen, Stavanger, Midt- og NordNorge

Telt, presenning – teknisk tekstil, møbler og tilbehør, profilering & trykk

Inger-Rita Boberg

inger-rita@obwiik.no
+47 982 33 170

Østlandet, Bergen, Ordrekontor - hele landet, Stavanger, Midt- og Nordnorge

Per Lindberg

per.lindberg@obwiik.no
+47 982 33 161

Østlandet, Bergen, Ordrekontor - hele landet, Stavanger, Midt- og Nordnorge

Stian Eilifsen

stieil@obwiik.no
+47 413 59 070

Tech Textiles

Event

Lars Klevan

lars.klevan@obwiik.no
+47 982 33 160

Østlandet, Bergen, Stavanger, Midt- og Nordnorge, Event utleie

Richard Mester

richard.mester@obwiik.no
+47 906 21 439

Østlandet, Bergen, Stavanger, Midt- og Nordnorge, Event utleie

Leie eller eie?

Usikker på hva som er mest hensiktsmessig til ditt formål? Ta kontakt, så finner vi sammen ut hva som er best for deg.

Vi har gode og fleksible finansieringsløsninger og inngår gjerne leieavtaler.

Visste du at vi selger brukte produkter også? Alt trenger ikke å være helt nytt – du kan spare miljøet og lommeboka på å kjøpe brukt.

– Godt for miljøet og godt for lommeboka.

64 83 55 00
obw@obwiik.no